آموزش نصب اینستاگرام جدید | آپدیت 2020 |کاملا تصویری

thumbnail

آموزش نصب اینستاگرام جدید را با بهترین کیفیت و کاملا تصویری برایتان آماده کرده ایم که کاملا تصویری بوده و به بهترین شکل توضیح داده ایم. تا هم بتوانید ثبت نامی درست داشته باشید و هم امنیت پیج اینستاگرامتان را نیز حفظ نمایید.

امروز با پیشرفت فناوری شبکه های اجتماعی ، به بخشی لاینفک انسان تبدیل شده است. بسیاری از افراد با انگیزه های مختلف از این شبکه ها استفاده می کنند.

آموزش نصب اینستاگرام جدید آپدیت جدید 2020

تلگرام ، WhatsApp ، Mobgram ، اینستاگرام ، فیس بوک و غیره چنین شبکه هایی هستند. در این پست نحوه نصب صحیح برنامه اینستاگرام را برای شما تعریف خواهیم کرد. هم اگر نیاز به افزایش فالوور اینستاگرام دارید از ربات رایگان اینستاگرام ما مانند ربات نینجاگرام رایگان استفاده نمایید.

بعد از بارگیری این برنامه محبوب ، آن را اجرا می کنید. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، بعد از اجرای سه گزینه برای آموزش نصب اینستاگرام جدید خواهید داشت:

آموزش نصب اینستاگرام جدید
آموزش نصب اینستاگرام جدید

با فیس بوک ثبت نام کنید:

این گزینه را زمانی انتخاب می کنید که یک حساب Facebook دارید و می خواهید به حساب اینستاگرام خود پیوند دهید. با انتخاب این گزینه ، صفحه دیگری مانند صفحه زیر باز خواهد شد که از شما نام کاربری و رمز ورود فیس بوک خود را می خواهد که به راحتی با حساب اینستاگرام خود فعال می شوید.

ثبت نام با فیسبوک اینستاگرام

ثبت نام اینستاگرام با ایمیل

راه دوم برای ثبت نام ، انتخاب این گزینه و ارائه یک آدرس ایمیل معتبر است. در اینجا نحوه ثبت نام از این طریق آورده شده است. افزودن یک عکس نمایه با ضربه زدن روی نماد گوشه پایین سمت راست به صفحه نمایه خود بروید. فضای کنار نام خود را انتخاب کنید.

عکسی را از گالری خود انتخاب کنید یا حساب های اجتماعی خود را برای وارد کردن فیس بوک ، توییتر یا تصویر دیگر انتخاب کنید. تا آموزش نصب اینستاگرام جدید را به پایان برسانید

ثبت نام اینستاگرام با ایمیل

یک بار دیگر به صفحه نمایه خود بروید و روی نماد تنظیمات در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

روی “اشتراک تنظیمات” ضربه بزنید و با کلیک بر روی نماد آن ، حسابی را که می خواهید به آن لینک دهید ، انتخاب کنید. می توانید بیش از 2 حساب را انتخاب کنید.

اشتراک تنظیمات

تنظیمات اولیه اینستاگرام

اگر مایل هستید این کار را انجام دهید ، با انتخاب یافتن دوستان Facebook خود و پر کردن حساب Facebook خود (در صورت داشتن حساب Facebook) اقدام کنید ، در غیر این صورت Not Now را انتخاب کنید و دکمه Yes را بزنید ، رد شوید.

قدم بعدی این است که از شما سؤال می کنید که آیا مایل هستید که از طریق لیست شماره تلفن های موجود در دفترچه تلفن خود جستجو کنید تا اسامی دوستانی که در اینستاگرام مشترک هستند را به شما نشان دهد؟ اگر دوست دارید اجازه دهید:

با انتخاب این گزینه ، صفحه ای مانند صفحه زیر باز می شود که می توانید با انتخاب + در سمت راست نام دنبال کنید (با کلیک مجدد سبز غیرفعال می شود). در جستجوی یا پنهان کردن بدان معنی است که می توانید عکس ها و فیلم های آنها را به اشتراک بگذارید. البته درخواست شما برای پیگیری باید توسط آنها پذیرفته شود. تا آموزش نصب اینستاگرام جدید به درستی صورت پذیرد.

با ضربه زدن روی دکمه فلش آبی بالا ، به صفحه ای به عنوان کاربران پیشنهادی منتقل می شوید که به طور تصادفی نام و پروفایل کسانی که عضو اینستاگرام هستند را به شما نشان می دهد که می توانید از طریق صفحات آنها به آنها دسترسی پیدا کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید. همچنین دنبال کنید برای انجام کار ، در بالای صفحه انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top