اگر شما از Facebook Messenger برای درگیر کردن مشتری و آینده نگری استفاده نمی کنید ، گم نمی شوید. دو سوم مصرف کنندگان ترجیح می دهند از برنامه های پیام رسانی برای ارتباط با مارک ها استفاده کنید.

با توجه به اینکه فیس بوک تقریباً داشت 2.5 میلیارد کاربر فعال ماهانه

در Q4 6825 ، Facebook Messenger مکانی است که اگر می خواهید تجارت خود را متمایز کنید و رشد دهید.

این شماره ها را در نظر بگیرید:

  • که در 6825، وجود داشت 83 میلیون مشاغل (با حضور در فیس بوک.)
  • طبق بررسی اخیر ، 90 ٪ از مشاغل کوچک و متوسط ​​متعلق به زن از Facebook Messenger برای جذب مشتری استفاده می کنند.
  • اما در کل ، فقط 39)٪ از مشاغل از Facebook Messenger استفاده می کنند .

بعضی از مارک ها از Facebook Messenger برای وفاداری و فروش استفاده می کنند. اما میلیون ها نفر دیگر نیستند اگر می خواهید مارک خود را از هم جدا کنید ، این یک فرصت عالی است.

در این پست ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه فیسبوک مسنجر می تواند به نفع تجارت شما باشد – و قوانین آداب و معاشرت برای این کانال مهم.

جایزه: بارگیری یک راهنمای رایگان که به شما یاد می دهد چگونه با استفاده از Hootsuite.

چرا از فیس بوک استفاده می کنیم مسنجر برای تجارت؟

کاربران می بینند Facebook Messenger به عنوان یک خط مستقیم و مستقیم به قلب یک تجارت. همچنین این یک راه عالی برای دریافت یک پاسخ سریع و شخصی است. در این تنظیم ، تجارت شما می تواند به خوبی در خدمت مردم باشد ، روابط برقرار کند ، معاملات کامل را انجام دهد و زمینه فروش آینده را تعیین کند.

با فیس بوک مسنجر ، شما نه تنها می توانید از طریق پیام رسانی شخصی مصرف کنندگان را درگیر کنید ، بلکه تبلیغاتی را خریداری می کنید تا مصرف کنندگان را جذب کنید یا افرادی را که قبلاً با شما تماس گرفته اند ، مجدداً جلب کنید. در حال حاضر ، دو نوع

تبلیغات پیام رسان فیس بوک :

تبلیغات کلیک به پیام رسان

– فراخوانی برای اقدام در صفحه فیس بوک مارک ظاهر می شود. وقتی کاربران روی مسنجر کلیک می کنند ، یک شروع کننده مکالمه ظاهر می شود. این معمولاً حاوی پیشنهادی است که کاربر را ترغیب به انجام یک مرحله بعدی می کند.

  • پیام حمایت شده – یک پیام حمایت شده در صندوق ورودی مسنجر کاربرانی که با آنها تعامل داشته اند ظاهر می شود صفحه فیس بوک مارک این تبلیغات می توانند اشکال مختلفی داشته باشند (به ( ما مراجعه کنید Facebook messages from Original Coast Clothing) راهنمای کامل تبلیغات در فیس بوک ).

با استفاده بیشتر از مسنجر فیس بوک از طریق تبلیغات عالی و مشتری خدمات ، شما یک انجمن برند وفادار ایجاد خواهید کرد که پذیرای پیشنهادات شما باشد و تمایل بیشتری برای خرج کردن آن داشته باشید.

31 اشتباهات قوانین و مقررات برای جلوگیری از در فیس بوک مسنجر