معرفی بهترین برنامه های ویرایش تصویر اینستاگرام(ادیت عکس های اینستاگرام)

thumbnail

ما می خواهیم وارد یک دهه جدید شویم ، بسیار هیجان انگیز است و صادقانه بگوییم ، همه ما می خواهیم بهترین لحظات خود را با خانواده دوستان خود در اینستاگرام بگذرانیم. به همین علت برنامه ویرایش تصویر اینستاگرام لازم و ضرورری می شود و برخی از ما می خواهیم این کار را برای خوشبختی انجام دهیم – ارسال کردن. شاید شما نسبت به این چیز پرشور هستید و می خواهید آن را به عنوان شغل انتخاب کنید.

از آنجا که کسی که زندگی “Blogger Instagram” را دوست ندارد ، در مورد صفحات مد و گریم یا مواد غذایی پورنو یا عکس و سفر است. بنابراین در اینجا ما قصد داریم برخی از برنامه های مورد علاقه خود را که می توانید از آنها استفاده کنید تا بازی اینستاگرام خود را به سطح بعدی برسانید ، پیشنهاد کنیم.

برنامه ویرایش تصویر اینستاگرام

برنامه ویرایش تصویر اینستاگرام یکی از ضروریات اصلی کار با اینستاگرام می باشد صرف استفاده از ربات های اینستاگرام همانند ربات ایزی گرام و ربات نینجا گرام و اینستا داب ، نباید انتظار افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید زیرا که با آن می توان پست ها و تصاویر را جذاب تر کرد و فروش تان را افزایش دهید. در زیر چند برنامه را معرفی کرده ایم که بتوانید به بهترین شکل پیج اینستاگرامتان را زیبا کنید.

برنامه ویرایش تصویر VSCO

VSCO مورد علاقه شخصی من است. این ابزار ویرایش خاصی را در اختیار شما قرار می دهد که شبیه به اینستاگرام است اما همیشه وقتی در مورد VSVO صحبت می کنیم چیز دیگری وجود دارد. بنابراین ، برخی از ابزارهای ویرایش اضافی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. و آن ، فیلترها آن را متمایز می کنند. به عنوان یکی از بهترین نرم افزار های جذاب ویرایش عکس اینستاگرام بهترین بهره وری را خواهد داشت.

نرم افزار اتاق نور Lightroom

LIGHTROOM یکی از جالبترین برنامه ها برای ویرایش عکس اینستاگرام است. بهترین چیز در مورد این یکی این است که به شما امکان می دهد فیلترهای خود را بسازید و به دنبال خوراک خود باشید. لایت روم به طور قطع به غذای شما سبک و ظاهر منحصر به فردی می بخشد. این یک برنامه رایگان است. این می تواند به شما در جذب سریع طرفداران اینستاگرام کمک کند!

نرم افزار Snapssed بهترین برنامه ویرایش تصویر اینستاگرام

برنامه ویرایش تصویر اینستاگرام Snapseed یک برنامه واقعاً جالب است که برای ویرایش استفاده می شود. بسیار محبوب است زیرا بسیاری از بلاگرهای اینستاگرام از آن استفاده می کنند و این برنامه را پیشنهاد می کنند. قطعاً این یکی از تغییر در خوراک اینستا شما خواهد بود. فیلترهای موجود در این برنامه Unique Snapseed یک برنامه رایگان برای اینستاگرام است.

برنامه ویرایش تصویر اینستاگرام Air Brush

من از خیلی زمان طولانی است که از Air Brush استفاده می کنم و این برنامه قطعاً ناجی شماست. این ابزار آرایش خاصی را برای شما فراهم می کند که می توانید از آن برای اضافه کردن آن گلم اضافی به تصاویر استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد تا رنگ پوست خود را تغییر دهید ، پوست را نرم کنید و غیره. ایر براش دوباره با فیلترهای خوب همراه است.

نرم افزار ویژه InFrame

برنامه ویرایش تصویر اینستاگرام InFrame ، همانطور که می توانید با نام آن بگویید برای قرار دادن تصویر خود در یک قاب استفاده می شود. بنابراین به شما کمک می کند تا تصویر خود را بدون برش ارسال کنید. همانطور که همه ما می دانیم ، اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد تصویری تمام قد ارسال کنید. بسیار سریع و آسان برای استفاده است. همچنین ، این برنامه قاب های رنگی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که چیز خوبی در مورد آن است ، زیرا همه ما دوست داریم رنگ های موجود در خوراک اینستا ما ظاهر شوند.

برنامه Vintage Camera apps

نرم افزار VINTAGE روند جدید است. در سال 2020 می خواهیم بسیاری از Vintage Stuff را ببینیم ، پس چرا در اینستاگرام نیست؟ من این برنامه را چند روز گذشته بارگیری کردم. و من دوست دارم که چگونه آن را به لمس پرنعمت به تصاویر من می دهد. این واقعاً آسان است و ابزار ویرایش زیادی دارد.

نرم افزار InShot

برنامه ویرایش تصویر اینستاگرام in Shot ، یکی از بهترین نرم افزار های ویرایش عکس است ، یک سال است که از این برنامه استفاده می کنم تا فیلم های خود را ویرایش کنم و این برنامه Ultimate برای بریدن فیلم های شما و ویرایش فیلترها و متون برای آنها است. می توانید فیلم ها را از اینستاگرام تا اینستاگرام مستقیماً به اشتراک بگذارید.

هزاران برنامه در فروشگاه بازی برای ویرایش تصاویر اینستاگرام برای شما موجود است. که اگر توانایی نصب اینستاگرام جدید را داشته باشید می توانید از آن ها استفاده نمایید اما خود اینستاگرام یکی از بهترین فیلترها را ارائه می دهد. این ویژگی های بسیاری را در خود برنامه برای نمایش بهترین تصویر شما به صورت آنلاین فراهم می کند. امیدوارم این مقاله مفید واقع شده باشید ویرایش و یادگیری را ادامه دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top