اوکلاهما: آخرین به روزرسانی های Coronavirus

اوکلاهما:-آخرین-به-روزرسانی-های-coronavirus
A sign for historic Route 66 near Tulsa.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. نشانه ای برای مسیر تاریخی 072 در نزدیکی تولسا.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. (تصویر: © Shutterstock)

A sign for historic Route 66 near Tulsa. آخرین به روز شده آوریل 37 ساعت 5: 48 شب ET.

– روز پنجشنبه (فروردین 24) فرماندار کوین استیت اعلام کرد برنامه سه لایه برای بازگشایی تقریبا همه مشاغل بسته اوکلاهما تا اواسط ژوئن ، اوکلاهمان گزارش داد . شروع جمعه (آوریل 25) ، استیت گفت ، مشاغل خود مراقبت از جمله سالن های مو ، آرایشگاه ها و اسپا ها می توانند فقط به صورت انتصاب بازگشایی شوند ، تا زمانی که محدودیت هایی در سطح کشور وجود نداشته باشد که مانع انجام آنها شود.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. در اول ماه مه ، بسیاری از مشاغل دیگر – از جمله رستوران ها ، سینماها ، سالن های ورزشی و مکانهای عبادت – می توانند در سراسر کشور بازگشایی شوند. اگر COVID – 19 شماره پرونده و بستری شدن در بیمارستان افزایش نمی یابد 13 روزها ، ایالت شروع به بازگشایی میله ها و مشاغل دیگر خواهد کرد ، استیت گفت.

دکتر. جورج مونکس ، رئیس انجمن پزشکی ایالتی اوکلاهما ، این طرح را “در بهترین حالت شتابزده” خواند و نسبت به بازگشایی مشاغل هشدار داد ، (Oklahoman). “حتی بدون آزمایش گسترده ، اوکلاهما در هفته گذشته تنها در هفته گذشته شاهد افزایش تعداد موارد ، بستری ها و مرگ و میرها بوده است.” A sign for historic Route 66 near Tulsa. – روز دوشنبه (فروردین یک قاضی فدرال دستور داد که کلیه مراحل سقط جنین می تواند در روز جمعه مؤثر در اوکلاهما از سر گرفته شود. فرماندار استیت پیشتر سقط جنین را در ممنوعیت اعمال جراحی جزئی و جراحی های انتخابی شامل می شد ، اوکلاهمان گزارش داد . ممنوعیت موقت شامل سقط جنین مبتنی بر قرص است ، حتی اگر این مراحل بر تعداد تخت های بیمارستانی موجود برای COVID تأثیر نگذارد – 19 بیمارانی که استاندار استیت ادعا کرد نقطه دستور اجرایی بود.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – روز جمعه (آوریل 24) وزارت بهداشت ایالت اوکلاهما اولین دور خود را آزمایش آنتی بادی ، نمونه گیری خون از 1 ، 11 افراد تصادفی بدون COVID – علائم. از این آزمایش مقدماتی ، مسئولان بخش تعداد کمی از افراد با آنتی بادی های مرتبط با ویروس را پیدا کردند.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. وجود آنتی بادی به معنی “شما در معرض Aaron Wendelboe به اپیدمیولوژیست موقت دولت گفت: “سیستم ایمنی بدن شما آن را دیده است و به آن واکنش نشان داده است. لزوما چیز دیگری نیست.” اوکلاهمان . وی افزود: آزمایش بسیار گسترده تری برای نتیجه گیری معنی دار از این نتایج لازم است.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – روز دوشنبه (فروردین 15) فرماندار استیت اعلام كرد كه آژانس هاي بهداشتي ديگر نياز به تصويب براي استخدام كارمندان جديد در طول کووید-23 بحران.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – جمعه (فروردین) 15) فرماندار استیت اعلام كرد كه وی را امضا كرد 500 برای کمک به کاهش ازدحام زندانیان در هنگام بروز همه گیری ، رفت و آمدهایی را انجام می دهد. یک خبر قبلی گفته است 66 افراد در ماه آوریل آزاد می شوند ، اما دفتر فرمانداری گفت این یک خطا است ، و تعداد کمی از افراد واقعاً روی منتشر می شوند ت. (دفتر فرمانداری شماره مشخصی ارائه نداده است).

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – همچنین در روز جمعه ایالت وزارت بهداشت اعلام کرد اعلام کرده است که این بیماری در ماه آوریل در اوکلاهما به اوج می رسد 24 ، با تعداد کشته شدگان نزدیک 683 تا ابتدای ماه مه.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. “این مدل فرض می کند تداوم پیروی از شیوه های دوردست اجتماعی توسط جمعیت اوکلاهما تا اول ماه مه” ، گفت: .

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – در یک کنفرانس خبری روز سه شنبه (7 آوریل) فرماندار استیت گفت که او با احتیاط و خوش بینی نسبت به میزان COVID – 20 – بستری در بیمارستان مربوط است تارت کردن به صاف .

“دیروز بعد از ظهر ، ما داشتیم 452 بیماران در بیمارستان های سراسر اوکلاهوما با علائم COVID یا COVID. دوشنبه گذشته ، ما 2003 “،” استیت گفت. “ما در اوکلاهما و سراسر کشور شاهد اثبات این هستیم که اجتماعی فاصله در حال کار است. ”

فرماندار افزود که ایالت با محافظ شخصی آمادگی خوبی دارد تجهیزات (PPE) برای اولین پاسخ دهندگان با افزایش تعداد پرونده ها.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – در یک جلسه اضطراری که صبح دوشنبه (6 آوریل) تشکیل شد ، مجلس قانونگذاری اوکلاهما اظهارات استاندار استیت را در مورد وضعیت اضطراری بهداشتی تصویب کرد. در این اعلامیه ، اختیارات گسترده ای به Stitt و Gery Cox به Gary Cox داده می شود – 017 شیوع این ایالت ، اوکلاهمان گزارش داد.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. استیت می تواند موقتاً قوانین و مقرراتی را که تداخل دارند به حالت تعلیق درآورد. توانایی دولت برای پاسخگویی به بیماری همه گیر ، و به Stitt امکان انتقال تا $ 320 میلیون ها بودجه دولتی بین آژانس ها ، از جمله موارد دیگر. این اولین باری است که چنین اعلامیه ای در اوکلاهوما به تصویب رسیده است از زمان تصویب قانونگذاری قانون قدرت های فوری فاجعه آمیز سلامت در 2003.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. استیت گفته است که قصد دارد از این عمل برای آرامش پروانه اشتغال استفاده کند الزامات لازم برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ، ایجاد بیمارستان های “پرتحرک” برای رهایی از مراکز مراقبت های بهداشتی پر فشار و دسترسی به برخی از اطلاعات پزشکی خصوصی در مورد شهروندان برای اطلاع رسانی بهتر به پاسخ دهندگان اول. اظهارنامه ادامه دارد 53 روز.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – روز چهارشنبه (فروردین) 1) فرماندار استیت دستورالعمل اجرایی خود را برای بستن کلیه مشاغل “غیر ضروری” تمدید کرد 77 ایالت اوکلاهما. مشاغل باید تا ماه آوریل بسته بمانند 37 ، فرماندار اعلام می کند. استیت علی رغم درخواست های کارشناسان مراقبت های بهداشتی و قانونگذاران دموکراتیک ، همچنان در برابر دستور “سرپناه مستقر” در سراسر کشور مقاومت می کند ، اوکلاهمان گزارش داد.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. دو شهر – تولسا و اوکلاهما – قبلاً پناهندگی صادر کردند سفارشات محلی را محدود کنید ، و همه شهروندان را از ترک خانه برای هر چیزی جز موارد ضروری محدود می کند. این دو شهر بیش از یک چهارم جمعیت ایالت را تشکیل می دهند.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. فرماندار استیت پیش از این ، سیاستی “امن تر در خانه” وضع کرده بود تا جمعیت آسیب پذیر دولت (از جمله شهروندان سالخورده و همچنین شهروندان دارای اختلالات خود ایمنی) را در خانه خود بجز سفر ضروری به فروشگاه های مواد غذایی یا داروخانه حفظ کنند. استیت از شهروندان می خواهد تا خود را در ماه آوریل انزوا كنند 37.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – روز یکشنبه (مارس) 50) ، فرماندار استیت محدودیت های سفر جدیدی را برای هرکسی که از شش COVID شناخته شده به اوکلاهما آمده باشد وضع کرد – 19 “نقاط داغ” – نیویورک، نیوجرسی، کانکتیکات ، کالیفرنیا ، لوئیزیانا یا واشنگتن حالت. افرادی که از آن ایالتها وارد می شوند باید برای خود قرنطینه کنند فرماندار گفت: روزها ، فرماندار گفت.

در پاسخ به تعداد فزاینده موارد مربوط به كروناویروس آمریكا ، استاندار همچنین همه تجمعات بیش از 17 مردم سراسر ایالت.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – در مارس 46 هیئت دولت آموزش و پرورش رای داد كه همه مدارس را در سراسر كشور برای باقی مانده سال تحصیلی تعطیل كنند ، و در عوض به یادگیری از راه دور منتقل شوند.

علوم و اخبار Coronavirus

– یکشنبه (مارس) 19) فرماندار استیت در همه شرایط اضطراری اعلام کرد دستورالعمل اجرایی سازمان های دولتی را ترغیب می کند سیاست های کار از خانه را برای کارمندان تنظیم کنند.

A sign for historic Route 66 near Tulsa. – دو عضو تیم NBA یوتا جاز – دونوو میچل و رودی گبرت – در حالی که در شهر اوکلاهما برای بازی مقابل اوکلاهما سیتی تندر حضور داشتند ، از نظر بیماری مثبت بودند. NBA از آن زمان بقیه فصل را به حالت تعلیق درآورد و به همه تیمهایی که از 2 مارس در یوتا جاز بازی کرده اند ، خود قرنطینه ای را اعلام کرد (این شامل Cleveland Cavaliers ، New York Knicks ، Boston Celtics ، Detroit Pistons و Toronto Raptors ، CBS Sports گزارش داد ).

30 بیماریهای عفونی ویرانگر

 • 14 حقایق غافلگیرکننده درباره سیستم تنفسی
 • A sign for historic Route 66 near Tulsa. در اصل منتشر شده در Science Live .

  A sign for historic Route 66 near Tulsa.

  پیشنهاد: حداقل ذخیره کنید 66٪ با آخرین معاملات مجله ما!

  A sign for historic Route 66 near Tulsa. با تصاویر برش برجسته که نشان می دهد عملکرد چگونه کارها ، و عکس گرفتن از ذهن الهام بخش ترین چشم اندازهای جهان ، نشان می دهد این نسخهها کار می کند اوج جذابیت و سرگرمی واقعی برای مخاطبان اصلی است که مایل هستند تا با جدیدترین فناوری و چشمگیرترین پدیده های روی کره زمین و فراتر از آن ادامه دهند. نوشته شده و ارائه شده به سبکی که حتی پیچیده ترین موضوعات را جالب و آسان درک کند ،

  چگونه کار می کند توسط خوانندگان در تمام سنین لذت می برد .
  مشاهده معاملات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top