بهترین نکات مدیریت زمان برای صاحبان مشاغل کوچک مولد

بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک به روشن کردن شمع در هر دو طرف عادت دارند. در حقیقت ، 39 درصد گزارش می دهند که حداکثر 60 ساعت در هفته کار می کنند. جای تعجب نیست که نکات مدیریت زمان اغلب توسط صاحبان مشاغل کوچک شلوغ مورد توجه قرار می گیرد.

آیا شما حرفه ای هستید که ایده یک هفته کاری 40 ساعته را مضحک می دانید؟ این نکات مدیریت زمان را امتحان کنید و در راه رسیدن به یک هفته پربارتر “کار کنید”.

1. بر اساس نوسانات بهره وری شخصی خود برنامه ای تنظیم کنید

سطح عملکرد و انرژی شما می تواند مانند یک پاندول در طول روز بچرخد. ترفند مقابله با مهمترین وظایف شما این است که از قسمتهایی از روز که بیشترین شتاب را دارید استفاده کنید.

دوک دان آریلی ، استاد روانشناسی و اقتصاد رفتاری ، دریافت که برای بیشتر نیروی کار ، پربارترین دوره زمانی در دو ساعت اول روز کاری آنها اتفاق می افتد. او توصیه می کند از این زمان برای مقابله با کارهای بسیار شناختی استفاده کنید ، مانند ترسیم استراتژیک روز خود یا تکمیل پروژه های خلاقانه.

اگر می دانید که در اواخر بعدازظهر برای تمرکز تلاش می کنید ، آن زمان را برای کارهایی که به قدرت مغز کمتری نیاز دارند ، صرفه جویی کنید. سعی کنید به جای برنامه ریزی قرارهای انتهای روز یا رعایت مهلت های مهم ، به ایمیل ها پاسخ دهید.

تقسیم وظایف بر اساس جزر و مد ذاتی سطح انرژی می تواند به شما کمک کند تا در طول روز مولد باشید.

2. راههای خلاقانه ای برای محدود کردن حواس پرتی پیدا کنید

هنگامی که جریان خود را پیدا کردید ، مهم است که روی کار بمانید. با این حال ، بین حمله اعلان های فشار و مشتریان نیازمند ، اکثر ما هر سه دقیقه با حواس پرتی های بزرگ و کوچک مواجه می شویم. اگر شما در خانه با کودکان در خانه کار می کنید ، حتی ممکن است بیشتر اتفاق بیفتد. اگرچه برخی از این وقفه ها می توانند به سرعت برطرف شوند ، اما به طور متوسط ​​23 دقیقه طول می کشد تا به تعمیر و نگهداری اولیه بازگردید.

یک راه حل روشن وجود دارد: دو کار مزاحم کوچک را از روز کاری خود حذف کنید و به طور بالقوه یک ساعت در شارژ صرفه جویی کنید!

برای حفظ تمرکز ترکیبی از این تکنیک ها را امتحان کنید:

  • لیست های پخش را پیدا کنید که می توانید روی آنها کار کنید. ما عاشق موسیقی ساز و گزینه های مفید آنلاین مانند SimplyNoise هستیم.
  • پنجره های مرورگر را که نیاز ندارید ببندید. این شما را از حواس پرتی وسوسه انگیز نجات می دهد. اگر نگران از بین رفتن برگه های مهم هستید ، از ابزاری مانند Session Buddy استفاده کنید تا برگه های خود را برای بعد ذخیره کنید.
  • اعلان ها را خاموش کنید. اگر نگران از دست رفتن پیام های خاص حساس به زمان هستید ، برای اعلان های پیامکی از برنامه هایی مانند AwayFind ثبت نام کنید.
  • یک صبحانه سالم روی میز خود داشته باشید. گرسنگی حواس را پرت می کند و همینطور بلند شدن در جستجوی تنقلات.

3. اولویت های خود را محدود کنید

هنگامی که شما یک کسب و کار کوچک را اداره می کنید ، همه چیز مربوط به شرکت شما در نهایت مسئولیت شما است. اما به قول معروف “اگر همه چیز مهم است ، پس هیچ چیز مهم نیست.”

همه چیز نیازی به توجه یکسان ندارد و داشتن لیست گسترده کارهای انجام شده می تواند وظایف را فلج کند. با کوتاه نگه داشتن لیست اولویت ها ، به طور خودکار تمرکز خود را بهبود می بخشید. برای بیش از 72 درصد از صاحبان مشاغل کوچک ، این تمرکز تا حد زیادی به توسعه استراتژی های سطح بالا بستگی دارد که می تواند به رشد تجارت آنها کمک کند.

که ما را مستقیماً به موضوع بعدی ما هدایت می کند …

4. هنر تفویض اختیار از طریق اتوماسیون را بیاموزید

هنگامی که لیست اولویت ها را به مهم ترین ها خالی کردید ، بعد از آن چه می کنید؟ پاسخ کوتاه: تفویض آنها!

برای برخی از صاحبان مشاغل کوچک ، این به معنای استخدام یک دستیار پاره وقت است که به شما در مدیریت برنامه یا پاسخ دادن به ایمیل ها کمک می کند. دیگران برای مدیریت وظایف عمومی و نگهداری وب سایت به دستیاران آنلاین مانند Upwork یا Zirtual مراجعه می کنند.

و تقریبا 50 درصد از شرکت ها از نوعی اتوماسیون بازاریابی برای استفاده بیشتر از روز خود استفاده می کنند. (به انفجارهای ایمیل شخصی و کمپین های رسانه های اجتماعی متناسب با مشتریان خود فکر کنید.)

نکته پاداش: ما می توانیم بازاریابی شما را خودکار کنیم!

5. منظم بمانید

آیا تا به حال به کارت های ویزیت نگاه کرده اید تا کارت مورد نظر خود را بیابید؟ یا ورود و خروج از چندین برنامه برای به دست آوردن اطلاعات مشتری مورد نیاز شما؟ یا فهرست بی پایان ایمیل ها را در جستجوی ایمیل مورد نظر خود پیمایش کنید؟ همه اینها زمان می برد و وقتی روزها و هفته ها آن را اضافه کنید ، می تواند به مقدار قابل توجهی تبدیل شود. سازمان نه تنها در صلح ، بلکه در دقایق واقعی زندگی شما نیز جوابگو است.

خوشبختانه برنامه هایی برای ساده سازی تقریباً هر کار سردرد تکراری که فکرش را می کنید وجود دارد. ما لیستی از پنج برنامه مورد علاقه خود را برای سازماندهی کرده ایم ، اما این تنها نوک کوه یخ است.

خلاصه

اگر تمام این نکات را دنبال کنید ، باید شاهد افزایش فوری وقت آزاد روزانه خود باشید. و فراموش نکنید که ما اینجا هستیم تا با حذف بازاریابی از بشقاب خود ، حتی بیشتر در وقت شما صرفه جویی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top