به روزرسانی محصول: ارائه لیست های حرفه ای

در OutboundEngine ، همیشه پاسخ این سوال که “چه باید کرد؟” همیشه “آنچه بیشتر به مشتریان ما کمک می کند” بوده است. “بعد از یک سال آشفته برای مشاغل کوچک ، ما محصولات و ویژگی های جدید را در اولویت قرار می دهیم که اثبات واقعی ، معنی دار خواهد بود. افرادی که به آنها خدمت می کنیم

به همین دلیل من از اعلام Pro ، آخرین نسخه محصول بسیار هیجان زده هستم. Listing Pro به مشتریان املاک و مستغلات این امکان را می دهد که لیست IDX پیشرو در صنعت را اضافه کرده و وب سایت های خود را برای OutboundEngine جستجو کنند. این یکی از ویژگی های بسیار مورد توجه ما است و به طور اساسی نحوه تعامل خریداران خانه با سایت شما را تغییر می دهد.

چندین دلیل که چرا Listing Pro یک بازی برای تغییر است:

مشتریان و مشتریان بالقوه دقیقاً در همان جایی که شما می خواهید می مانند.

وقتی مشتری ها به سایت های جستجو مانند Zillow و Redfin مراجعه می کنند ، در هر صفحه در معرض رقبای شما قرار می گیرند. با Listing Pro ، وب سایت شما در عوض مقصد جستجوی آنها می شود. این به معنای قرار گرفتن بیشتر در معرض نام تجاری و نام شما است ، و خطر از دست دادن آنها توسط نماینده دیگر صفر است.

تبلیغات شما محوری است.

این وب سایت شماست ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که کدام تبلیغات باید یک مزیت ناعادلانه داشته باشند. Listing Pro به شما امکان می دهد تبلیغات خود را ارائه دهید تا بیشتر نمایش داده شوند و به شما کمک کنند سریعتر بسته شوید.

از ترافیک وب سایت خود ارزش بیشتری کسب کنید.

Listing Pro به شما فرصت بیشتری می دهد تا ترافیک وب سایت ناشناس را به مشتریانی واجد شرایط تبدیل کنید. بازدیدکنندگان اکنون می توانند برای درخواست اطلاعات بیشتر در مورد یک ملک خاص ، فرم را پر کنند و این درخواست ها مستقیماً به صندوق ورودی شما می رود تا بتوانید بلافاصله پیگیری کنید.

کمپین های بازاریابی خود را به سطح بعدی برسانید.

از آنجا که Listing Pro مستقیماً در وب سایت OutboundEngine شما تعبیه شده است ، با برنامه های بازاریابی که قبلاً ارائه می دهیم یکپارچه است. اکنون هر خبرنامه می تواند یک فراخوان برای اقدام داشته باشد ، که باعث می شود خوانندگان به جستجوی خانه ها در وب سایت شما بپردازند ، و باعث قدرتمندتر شدن ایمیل های شما شوند.

آیا آماده هستید که وب سایت خود را به مکانی مورد علاقه برای جستجو تبدیل کنید؟

از امروز ، همه مشتریان املاک و مستغلات OutboundEngine این امکان را دارند که به لیست نرم افزار ارتقا دهند. برای درخواست نسخه ی نمایشی با مدیر حساب خود ، فقط اینجا کلیک کنید یا با شماره تلفن 855-826-4505 با ما تماس بگیرید.

هنوز مشتری OutboundEngine نیستید؟ ما خیلی بیشتر از وب سایت ها کار می کنیم! برای اطلاع از چگونگی بازاریابی از لیست کارهای شما ، یک راهنمای زنده با یکی از کارشناسان بازاریابی مشاغل کوچک ما در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top