3 چیز کوچک که بی سر و صدا تجارت ارجاع شما را از بین می برد

برای ایجاد تجارت خود با توصیه ها چه می کنید؟ اگر مانند اکثر مشتری هایی هستید که ما در OutboundEngine به آنها خدمات ارائه می دهیم ، بهترین مشتری و فروش ممکن از طریق مراجعه به مشتری است.

اگر در املاک و مستغلات مشغول به کار هستید ، بیشتر مشاغل شما بر اساس ارجاع است ، بنابراین من می دانم که مورد توجه بسیاری از شما قرار می گیرد. من مطمئن هستم که شما نه تنها از توصیه ها آگاه هستید این اتفاق افتاد ، یا. قبل از اینکه سرب مشخص را بگیرید ، سه اتفاق رخ می دهد:

1) شما خدمات عالی به مشتری ارائه می دهید كه از قبل شهرتی مثبت ایجاد می كند ، بنابراین آنها در واقع می خواهند كسب و كار خود را به راه شما بفرستند (اگر این كار را نكنید ، می توانید از ادامه این پست صرف نظر كنید).

2) این فرد می تواند بلافاصله با شما تماس گرفته و در صورت ایجاد فرصت نام شما را در مکالمه قرار دهد.

3) سرانجام ، شخصی که نام شما را دریافت می کند برای تماس با شما اقدام می کند.

بدیهی است که ایجاد اعتماد در حین معامله تجاری کاری است که شما بر آن کنترل زیادی دارید. و گرچه به نظر می رسد دو مورد آخر از کنترل شما خارج شده اند ، اما اینها نیستند. نادیده گرفتن آنها بی سر و صدا با توصیه هایی تجارت شما را از بین می برد.

سکوت کشنده است

فروش مشتریان ارجاع عقل سلیم است (و بسیار راحت تر از مشتریان سرد است) ، اما آنها باید ابتدا شما را هدف قرار دهند. و قبل از اینکه حتی بتوانید از مشتریان بالقوه مشتری قبلی بخواهید ، نیروهای غیرمستقیم هم اکنون مشغول کار هستند و شانس شما را برای تجارت ارجاع از بین می برد. مشکل این نیست که شما چه کاری انجام می دهید … در پایان ، آنچه انجام نمی دهید به شما آسیب می رساند:

 • به ایجاد روابط قبلی با مشتری ادامه نمی دهد
 • هوشیارترین حالت را حفظ نکن
 • شما اعتبار خود را مدیریت نمی کنید

وقتی آنها آماده نباشند ، این سه مورد می تواند به طور مستقیم و غیرمستقیم تعداد افرادی را که با مراجعه به شما تجارت می فرستند کاهش دهد. اما این سه مزیت مهم در موفقیت ارجاع شما هنگامی که شناسایی و به درستی مورد رسیدگی قرار می گیرد!

در اینجا نحوه کار این سه مورد برای خرابکاری در تجارت شما با توصیه ها (و آنچه می توانید برای تغییر آن انجام دهید) ارائه شده است.

1: به ایجاد رابطه ادامه نمی دهد

شما وقت گذاشتید و با شخصی که در نهایت مشتری شد رابطه برقرار کردید. خارق العاده! اما پس از انجام این معامله چه اتفاقی می افتد؟

صرف این که کار با این شخص را در یک محیط حرفه ای به پایان رسانده اید به این معنی نیست که کار شما تمام شده است. شما آنها را روی میز قرار داده ، اعتماد آنها را به شما جلب کرده و کسب و کارشان را به دست آورده اید ، اما اگر می خواهید آنها دوباره روی میز قرار بگیرند (یا دوستانشان را برای شما می فرستند) ، پس باید به اعتماد آنها ادامه دهید.

با گذشت زمان ، مردم چیزهایی را فراموش می کنند. چقدر مفید و آگاه بودید. برخورد ویژه ای که از شما داشتند. این شخصی نیست ، بلکه نحوه ارتباط ما است. کیفیت روابط شما با مشتری قبلی آسیب دیده است و در نتیجه ، توصیه های شما آسیب خواهد دید.

اگر به ایجاد و حفظ رابطه خود با این شخص ادامه ندهید ، می تواند به پتانسیل رشد اقتصادی شما آسیب برساند.

نحوه رفع این مشکل

اگر فقط از دیدگاه “چه چیزی برای من؟” به این موضوع نگاه کنید ، ممکن است فرصت دریافت ارجاع از مشتریان قبلی را از دست بدهید. شما باید خود را با چیز ارزشمندی به آنها معرفی کنید.

اگرچه در گذشته مشتریان در حال حاضر ممکن است به خدمات شما احتیاج نداشته باشند ، اما آنها همچنان در مورد موضوعاتی که با آنها آشنایی دارید به دنبال مشاوره حرفه ای می گردند. اینجاست که بازاریابی محتوا مطرح می شود.

بازاریابی محتوا روشی برای برقراری ارتباط با مخاطبان است که اطلاعاتی را که می خواهند بخوانند به آنها ارائه می دهد. شما به جای اطلاعات خاص صنعت یا تجارت خود ، در مورد موضوعاتی صحبت می کنید که به خوانندگانتان علاقه مند هستند ، مشکلی را برای آنها حل می کنید یا اطلاعات مفیدی را ارائه می دهید.

آیا می دانید؟

 • 70 درصد مردم ترجیح می دهند از طریق مقاله در مورد یک شرکت اطلاعاتی کسب کنند تا تبلیغات.
 • 68 درصد از مصرف کنندگان وقت خود را صرف خواندن محتوای مارک مورد علاقه خود می کنند.

به عنوان مثال ، اگر من یک افسر وام هستم و به زوجی کمک کرده ام که خانه خود را تأمین مالی کنند ، در حال حاضر رابطه بسیار صمیمانه ای با آنها دارم. آنها مدتی به دنبال اصلاح دیگری نخواهند بود ، اما من هنوز هم باید نشان دهم که برای آنها ارزشمند هستم.

در خبرنامه ایمیل خود می توانم در مورد موضوعات وام مسکن همسایه مانند مواردی که به خانه شما ارزش افزوده می دهند بدون اینکه آن را برای محله بیش از حد ارزیابی کنم ، بنویسم. این اطلاعات مربوط به تمام مشتریان موجود در پایگاه داده من است و به من کمک می کند تا یک فرد معتبر و قابل اعتماد باشم.

پاسخ: از بازاریابی محتوا برای کمک به فروش قبلی خود استفاده نکنید. این باعث می شود که در مورد آنها مانند یک متخصص به نظر برسید و نشان می دهد که به حفظ یک رابطه خوب علاقه مند هستید.

2: من در ذهن ذهن نمی مانم

این مسئله برای همه ما یک مشکل مشترک است. ما روابط اصلی خود ، خانواده و دوستی ها ، همکاران ، آشنایان غیررسمی و سپس همه افراد دیگر را داریم. چه شانس هایی وجود دارد که ما بتوانیم بلافاصله آژانس املاک و مستغلات خوب را که پنج سال پیش به فروش خانه ما کمک کرده است به یاد بیاوریم؟

این هم شخصی نیست. ما به عنوان یک انسان قادر به برقراری ارتباط با هرکسی که ملاقات می کنیم نیستیم. در حقیقت ، بررسی و محاسبه شده است که ما می توانیم با اطمینان تنها 150 رابطه پایدار (تعداد دانبار) را حفظ کنیم.

ممکن است سالها طول بکشد تا دوباره با این فرد مسیرهای متقابل خود را طی کنید و اگر مشتری قبلی به راحتی شما را به یاد نمی آورد ، شما فقط یک رهبر ارجاع را از دست داده اید که حتی نمی دانید وجود آن وجود دارد.

نحوه رفع این مشکل

این یکی از ساده ترین تعمیرات است و اغلب مواردی که نادیده گرفته می شود. کسب و کارها بازاریابی بیش از حد را برای مخاطبانی که نمی شناسند خرج می کنند نه برای بازاریابی به مشتریان سابق خود.

آیا می دانید خرید مشتری جدید 6-7 برابر بیشتر از حفظ مشتری موجود هزینه دارد؟ این مطمئناً با توصیه ها به تجارت شما نیز کمک نمی کند. چه کسی بیشتر احتمال دارد که یک تجارت ارجاعی برای شما ارسال کند: شخصی که پست مستقیم شما را دیده یا شخصی که واقعاً با شما تجارت کرده است؟

بنابراین چگونه می توانید بر حافظه طولانی مدت کسی تأثیر بگذارید؟ بازاریابی محتوا راهی برای غلبه بر چالش های روابط به شما می دهد و هنگامی که همراه با یک استراتژی تعامل بلند مدت استفاده می شود ، می توانید مشکل یادآوری بالاترین ذهن را حل کنید.

برای تأثیرگذاری بر تشنج های طولانی مدت ، باید استراتژی ای داشته باشید که مشتریان گذشته شما را در جایی که وقت خود را می گذرانند لمس کند: ایمیل و رسانه های اجتماعی. چرا ایمیل و اجتماعی؟

 • بازاریابی از طریق ایمیل برای مشاغل در ایالات متحده به طور متوسط ​​4300٪ بازده سرمایه دارد.
 • 70٪ مردم می گویند که همیشه ایمیل های شرکت های مورد علاقه خود را باز می کنند.
 • بازاریاب ها به طور مداوم ایمیل ها را به عنوان تنها تاکتیک های موثر برای آگاهی ، کسب ، تبدیل و نگهداری رتبه بندی می کنند.

وقتی اعتماد اطمینان پیدا کرد ، مشتریان قبلی ایمیل های شما را باز می کنند ، در صورت لزوم آنها را به دوستان منتقل می کنند و در شبکه های اجتماعی با شما درگیر می شوند. و هنگامی که افراد در حلقه اجتماعی خود درخواست توصیه می کنند ، نام شما در لیست اول آنها قرار می گیرد ، زیرا ایمیل ها و پست های اجتماعی منظم شما را بیشتر تمرکز می کند.

به طور خلاصه ، افراد بر اساس آنچه دیگران می گویند نظرات خود را شکل می دهند ، مدت ها قبل از اینکه حتی فرصتی برای ملاقات با آنها پیدا کنید ، بنابراین کار شما این است که علاقه فعال داشته باشید و مخاطبان آنلاین خود را به مشتریان جدید تبدیل کنید.

پاسخ: به مرور فرصت های زیادی به افراد بدهید تا در معرض محتوای شما قرار بگیرند تا از طریق شبکه های اجتماعی و ایمیل ارتباط برقرار کنند. دیدن نام شما در صندوق ورودی و فیدهای اجتماعی باعث افزایش توانایی آنها می شود تا در زمان مناسب نام شما را به راحتی به خاطر بسپارند (اگر این فرآیند را خودکار کنید امتیاز پاداش).

3: عدم مدیریت شهرت خود

توانجامش دادی! شما تخصص حرفه ای خود را تقویت کرده و از طریق بازاریابی محتوا با مشتریان گذشته روابط محکم برقرار کرده اید و اکنون با آنها در وهله اول هستید ، که این امر شما را به سمت ماهیت دوم سوق می دهد. با این حال ، آخرین مانع برای غلبه بر این وجود دارد: اعتبار آنلاین شما.

حتی با داشتن گواهی از مشتریان گذشته ، مردم هنوز تمایل دارند ابتدا شما را آنلاین جستجو کنند و درمورد اینکه آیا می خواهند با شما کار کنند تصمیم نهایی می گیرند.

آیا می دانید؟

 • 50٪ مراجعه کنندگان بر اساس تحقیقات شخصی خود تصمیم گرفته اند که تماس نگیرند.
 • 80٪ از مشتریان بالقوه وب سایت شرکت را مرور می کنند.
 • 68٪ کاربران به نظرات منتشر شده در اینترنت اعتماد دارند.
 • 88٪ کاربران به همان اندازه که به توصیه های شخصی اعتماد می کنند ، به بررسی های آنلاین اعتماد دارند.

به طور خلاصه ، حتی اگر مشتری سابق نام شما را به دوست خود بدهد ، آنها قبل از تماس با شما تحقیقات زیادی را انجام خواهند داد … در صورت وجود.

نحوه رفع این مشکل

اگرچه شما می توانید کارهای زیادی را برای شکل دادن به نظرات دیگران انجام دهید ، اما می توانید کارهای زیادی را برای مدیریت آنچه مردم به صورت آنلاین در مورد شما پیدا می کنند انجام دهید. برای مقابله با این چالش اکنون می توانید دو کار انجام دهید.

ابتدا یک وب سایت مناسب برای موبایل برای مشاغل خود داشته باشید. این همان چیزی است که شما می خواهید در ابتدا یافت شود ، بنابراین در مورد کلمات کلیدی که توسط Google نمایه می شوند ، مانند صنعت ، نام حرفه ای ، شهر ، نام شرکت و غیره ، خاص باشید. به این ترتیب ، وقتی کسی جستجوی سریع شما را انجام می دهد ، یک صفحه دوستانه و شفاف برای شما در رابطه با حساب های رسانه اجتماعی ، محتوا ، خبرنامه ها و از همه مهمتر بازخورد شما پیدا می کند.

بخوانید: چگونه برای کسب و کار خود نظرات آنلاین بیشتری کسب کنیم

دوم ، شما باید کنترل آنلاین خود را کنترل کنید. اگر منفی وجود دارد ، کنترل آسیب را انجام دهید. به نظرات منفی Yelp و پست های فیس بوک پاسخ دهید تا مردم ببینند شما برای وضوح کار می کنید. شما باید به طور فعالانه مکانی را که می خواهید بررسی های شما قرار گیرد انتخاب کنید (وب سایت ، Google ، Yelp ، Facebook) و مشتریان اخیر خود را فعالانه ترغیب کنید تا نظرات خود را در آنجا بگذارند.

پاسخ: با داشتن حضوری به روز در اینترنت که تمام اطلاعات لازم برای دانستن را در قالبی آسان برای خواندن تلفیق می کند و با تشویق مشتریان جدید برای بازخورد از شما ، مراجع احتمالی صرف تحقیق در مورد شما را کاهش می دهد.

خلاصه

اگر کار خوبی انجام دهید ، مردم از توصیه شما به دوستانشان بیشتر خوشحال می شوند. با این حال ، همه ما انسان هستیم. ما جزئیات را فراموش می کنیم ، ارتباط خود را از دست می دهیم و زندگی خود را ادامه می دهیم. اگر برای ادامه ارتباط خود با مشتریان گذشته فعالانه فعالیت نکنید ، با آنها ارتباط فعال داشته باشید و حضور آنلاین خود را بهبود ببخشید ، تجارت ارجاع شما آنچنان که باید قوی نخواهد بود.

از طریق بازاریابی محتوا و ایمیل و رسانه های اجتماعی خودکار بر روی یک استراتژی تعامل بلند مدت تمرکز کنید. در جذب مشتریان جدید برای بررسی شما در یک مکان فعال باشید و با توصیه هایی همچنان این رابطه را برای تجارت آینده ادامه دهید.

این همان کاری است که ما در OutboundEngine برای مشتریان خود انجام می دهیم. به ما کمک کنید تا تجارت خود را توسعه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top